Ippon karate klub shotokan - Karate v Berouně a v Rakovníku už od roku 1991

Nábor nových členů - Rakovník

Ippon Karate Klub Shotokan pořádá v Rakovníku nábor nových členů.

Karate pro děti

Pro chlapce i dívky ve věku 5 až 8 let.

Vaše dítě se bude učit: bloky, kopy, údery, páky, pády, boj ve stoji i boj na zemi. Naučí disciplíně a zvládne základy sebeobrany, což mu umožní účinně se bránit při napadení. Všestranná zátěž v karate vede ke zlepšení obratnosti, pohyblivosti a síly.

Cvičením atraktivního bojového umění získá vztah k pravidelnému tělesnému pohybu, který se stane neodmyslitelnou součástí jeho života. Vaše dítě pravidelným cvičením karate zesílí fyzicky i psychicky. Více informací o trénování dětí

Je Ti více než 8 let a chceš začít trénovat karate?

Noví zájemci, kteří nespadají do věkových kategorií v rámci náboru v září 2019 v Rakovníku a mají zájem začít s cvičením karate nebo sebeobrany, nás prosím kontaktujte na emailu kopunec.karate@seznam.cz

Individuálně Vám nabídneme možnost a způsob, jak se zapojit mezi naše cvičence.

Informační schůzka

Informační schůzka s rodiči k náborům karate dětí proběhne ve středu 11. září 2019 od 18:15 hodin v Gymnáziu Z. Wintra Rakovník (Husovo náměstí).

Informační schůzka je určena pouze pro rodiče, kde se dozvědí podrobné informace o cvičení karate dětí a také podrobné informace dalším o postupu při zahájení trénování karate jejich dětí.

Přijďte si karate vyzkoušet!

Po informační schůzce bude následovat zkušební trénink zdarma, který proběhne ve čtvrtek 12. září 2019 od 16:30 do 17:30 hodin v tělocvičně Gymnázia Z. Wintra Rakovník (Husovo náměstí). Tato hodina je bezplatná a nezávazná a slouží k tomu, aby si zájemci vyzkoušeli cvičení karate a mohli se lépe rozhodnout, zda chtějí začít s pravidelným trénováním.

Předpokládaný čas tréninků

Předpokládaný čas pravidelných tréninků v sezóně 2019/2020 pro děti 5 až 8 let v Rakovníku je každou středu od 15:30 do 16:30 hodin. Skupina bude cvičit v malé tělocvičně na 1. základní škole Rakovník (Martinovského 153).

Informace o náboru e-mailem

Pokud nám poskytnete svoji e-mailovou adresu, termín náboru Vám připomene e-mailem.

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze k zaslání informací o nejbližším náboru. Nebudeme Vám zasílat žádná nevyžádaná sdělení, ani neposkytneme Vaší e-mailovou adresu nikomu dalšímu. Více informací o zásadách zpracování osobních údajů

Kontakty pro Vaše případné další dotazy: email: kopunec.karate@seznam.cz
Telefon (od začátku září): 603 235 408

Informace o náboru v Berouně jsou na samostatné stránce.