IPPON KARATE KLUB SHOTOKAN - KARATE V BEROUNĚ A RAKOVNÍKU UŽ OD ROKU 1991

Možnosti přihlášení se na karate

Nábor v září 2019

V září 2019 otevíráme nové skupiny pro začátečníky – chlapce i dívky ve věku 5 až 8 let. Podrobnosti o náboru zatím připravujeme, naleznete je na této stránce. Máte-li zájem, dejte nám svou adresu a my Vám informace o náboru zašleme e-mailem.

Informace o náboru e-mailem

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze k zaslání informací o nejbližším náboru. Nebudeme Vám zasílat žádná nevyžádaná sdělení, ani neposkytneme Vaší e-mailovou adresu nikomu dalšímu. Více informací o zásadách zpracování osobních údajů

Možnosti přihlášení se na karate

Do jednotlivých věkových kategorií je možné se přihlásit v rámci pravidelného ročního náboru, který probíhá vždy kolem poloviny září. Informace o přesném čase a místě náboru jsou kromě tohoto webu také na letácích, které jsou rozdávány dětem ve třídách základních škol a školek v Rakovníku, Berouně a Královém Dvoře. Tyto informace jsou rovněž k nalezení v informačních materiálech městských úřadů v Rakovníku (Rakovnická radnice) a Berouně (Radniční list) v měsíci září v části volnočasové aktivity – nabídky kroužků.

Na náboru se zájemci dozví vše potřebné a zajímavé o karate a rovněž uvidí cvičení karate dětí a dospělých. Na náboru se také upřesní, kdy a kde probíhají tréninky pro jednotlivé věkové karegorie.

Pokud to, co uslyší a uvidí, v nich vzbudí zájem o trénování karate, následuje určená hodina praktického karate zdarma. Tato hodina je nezávazná a slouží k tomu, aby si zájemce vyzkoušel cvičení karate a mohl se lépe rozhodnout, zda by chtěl opravdu začít s pravidelným trénováním. Poté, pokud se mu to líbí, nastoupí na pravidelné tréninky.

Na tréninky karate se lze také přihlásit v průběhu celého školního roku na tel. čísle 603 235 408.