Ippon karate klub shotokan - Karate v Berouně a v Rakovníku už od roku 1991

Nábor nových členů - Beroun

Ippon Karate Klub Shotokan pořádá v Rakovníku nábor nových členů.

Karate pro děti

Pro chlapce i dívky ve věku 4 až 7 let a 8 až 12 let.

Vaše dítě se bude učit: bloky, kopy, údery, páky, pády, boj ve stoji i boj na zemi. Naučí se disciplíně a zvládne základy sebeobrany, což mu umožní účinně se bránit při napadení. Všestranná zátěž v karate vede ke zlepšení obratnosti, pohyblivosti a síly.

Cvičením atraktivního bojového umění získá vztah k pravidelnému tělesnému pohybu, který se stane neodmyslitelnou součástí jeho života. Vaše dítě pravidelným cvičením karate zesílí fyzicky i psychicky. Více informací o trénování dětí

Je Ti více než 12 let a chceš začít trénovat karate?

Noví zájemci, kteří nespadají do věkových kategorií v rámci náboru v září 2020 v Berouně a mají zájem začít s cvičením karate nebo sebeobrany, kontaktujte nás prosím na emailu kopunec.karate@seznam.cz

Individuálně Vám nabídneme možnost a způsob, jak se zapojit mezi naše cvičence.

Informační schůzka

Informační schůzka s rodiči k náborům (pro obě věkové skupiny) proběhne ve čtvrtek 17. září 2020 od 18:30 hodin v gymnastickém sále Sportovní haly TJ Lokomotiva Beroun, vstup přes recepci sportovní haly (Tyršova 85).

Informační schůzka je určena pouze pro rodiče, kde se dozvědí podrobné informace o cvičení a také podrobné informace dalším o postupu při zahájení trénování jejich dětí.

Přijďte si karate vyzkoušet!

Po informační schůzce bude následovat zkušební trénink zdarma, který proběhne:

  • karate pro děti 4 – 7 let: v úterý 22. září 2020 od 16:00 do 17:00 hodin v gymnastickém sále Obchodní akademie Beroun (U Stadionu 486, vstup z boční strany budovy)
  • karate pro děti 8 – 12 let: v úterý 22. září 2020 od 17:00 do 18:00 hodin v gymnastickém sále Obchodní akademie Beroun (U Stadionu 486, vstup z boční strany budovy)

Tato hodina je bezplatná a nezávazná a slouží k tomu, aby si zájemci vyzkoušeli cvičení karate a mohli se lépe rozhodnout, zda chtějí začít s pravidelným trénováním.

Předpokládaný čas tréninků

Předpokládaný čas pravidelných tréninků v sezóně 2020/2021:

  • karate pro děti 4 – 7 let: každé úterý od 16:00 do 17:00 hodin v gymnastickém sále Obchodní akademie Beroun
  • karate pro děti 8 – 12 let: každé úterý od 17:00 do 18:00 hodin v gymnastickém sále Obchodní akademie Beroun

Informace o náboru e-mailem

Pokud nám poskytnete svoji e-mailovou adresu, termín náboru Vám připomene e-mailem, eventuelně Vás budeme moci informovat o případných změnách.

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze k zaslání informací o nejbližším náboru. Nebudeme Vám zasílat žádná nevyžádaná sdělení, ani neposkytneme Vaší e-mailovou adresu nikomu dalšímu. Více informací o zásadách zpracování osobních údajů

Kontakty pro Vaše případné další dotazy: email: kopunec.karate@seznam.cz
Telefon (od začátku září): 603 235 408

Informace o náboru v Rakovníku jsou na samostatné stránce.